ویندوز9 تا دو ماه دیگر می آید

با وجود خبر انتشار ویندوز 9 تا ماه آتی مایکروسافت هنوز اطلاعات دقیقی از این ویندوز منتشر نکرده و به درستی مشخص نیست که چه تغییراتی در این ویندوز نسبت به ویندوز 8 یا 8.1 شکل گرفته است اما نواقصی که در ویندوزهای قبلی وجود داشت از این ویندوز حذف شده اند.

نسخه ای که در سایت های مختلف منتشر شده، گویای این موضوع است که هم کاربران لمسی و هم کاربران دسکتاپ از این ویندوز راضی خواهند بود.

«Threshold» نسخه اولیه ویندوز 9 خواهد بود که پیش بینی می شود تکمیل شده این ویندوز در اوایل سال 2015 میلادی عرضه شود. باید منتظر عرضه سیستم عاملی با منوی ویندوز، کورتانا و بر اساس «کلود» باشیم.

مایکروسافت ویندوز 8 را در سه مرحله و طی سال های 2011 و 2012 منتشر کرد و برای جبران کاستی های ویندوز 8، ویندوز دیگری را با عنوان 8.1 عرضه کرد.

بنا به گفته های منتشر شده، این ویندوز ترکیبی از ویندوز 8 و ویندوز 8.1 خواهد بود تا بتواند تمام کاستی هایی که در چند ویندوز اخیر وجود داشته از بین برده و نظر کاربران خود را جذب کند.
هدف اصلی مایکروسافت در این ویندوز، بالا بردن کاربرد آن در ابزار هایی است که فاقد قابلیت های لمسی است و ماوس و صفحه کلید نقش اصلی را در این سیستم ها بازی می کنند.به گزارش zoomit ،همچنین می توان به قابلیت هایی چون منوی استارت در محیط دسکتاپ یا دسکتاپ های مجازی اشاره کرد.

منابع : خبرگزاری مهر و روزنامه خراسان

/ 0 نظر / 28 بازدید